Hakkımızda

 

Lalegulkitapevi.com  2012 yılında açılmış olup, açıldığı günden bugüne kadar islami hassasiyetleri gözetip, mümkün olan en düşük kâr marjlarıyla çalışarak  dini yayınlar alanında siz değerli ziyaretçilerimize en kaliteli ve hızlı hizmeti vermeyi kendine misyon edinmiştir.

2016 yılı itibariyle çeşitliliğimizi arttırarak tesettür giyim, gümüş takılar, eşsiz tablolar, hediyelikler alanında da sizlere hizmet vermeye başladık. 5000 den fazla kitap çeşidi ile sektörün öncü firmalarından olan lalegulkitapevi.com sitemiz, sizlerin ilgi ve desteğiyle günden güne büyümesini sürdürmektedir. Şu ana kadar yayınladığımız 70’nin üzerinde eser bulunmaktadır. 2017 yılı itibariyle daha önce hiç yayınlanmamış eserleri de siz değerli okuyucularımızın istifadesine sunma gayretlerimiz devam edecektir.

Adresimiz: Atikali Mah. Hallaç Mehmet Çıkmazı. No:2 D:2 Fatih / İstanbul MAĞAZAMIZ'DAN istediğiniz eserleri gelip yerinden alabilirsiniz. olup sitemizde görüntülediğiniz ürünlerin büyük çoğunluğunu stoklarımızda da bulundurmaktayız. Dilerseniz sanal mağazamızdan istediğiniz ürünleri alabileceğiniz gibi dilerseniz mağazamızı da ziyaret ederek dilediğiniz ürünleri görerek alabilirsiniz.